O mnie


Witam Państwa na mojej stronie.

Wizaż jest dla mnie pasją, której oddałam swoje serce.  Ukończyłam Europejską Szkołę Stylizacji SELECT w Warszawie, uzyskując zawód wizażysty. Na bieżąco podnoszę swoje kompetencje na kursach i szkoleniach tematycznych.

Tworzenie makijaży, wydobywanie piękna z każdej kobiety, kreowanie wizerunku jest tym, co daje mi radość i satysfakcję.

Specjalizuję się w makijażach okazjonalnych, w tym ślubnych i artystycznych. Zajmuję wię równiez stylizacją włosów, co pozwala mi na stworzenie pełnego wizerunku. Do każdego klienta podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i pasją, dokładając wszelkich starań, by wywiązać się z przyjętych zobowiązań. Pracując zarówno z klientem indywidualnym, jak i przy projektach komercyjnych zawsze wykonuję usługę na najwyższym poziomie.

Kolejną moją pasją jest fotografia, która w połączeniu z wizażem pozwala mi na zrealizowanie sesji zdjęciowych od początku do końca. Zapraszam również na sesje zdjęciowe Państwa pupili :)

Drzemie we mnie dusza artysty :) -  w związku z tym oferuję również Państwu biżuterię ręcznie robioną. Jest to główne biżuteria ślubna (ale nie tylko), wykonana techniką sutasz.

Do współpracy zapraszam osoby prywatne oraz firmy i agencje. Oferuję usługi mobilne, głównie na terenie Rzeszowa i okolic, natomiast współpraca przy projektach komercyjnych oraz większych zleceniach możliwa jest na terenie całego kraju.

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ